Satış Sonrası Servis

AEF JENERATÖR, yedek parça stoğu ve 7 gün 24 saat teknik destek sağlayacak teknik servisi, geniş kiralama parkı ile satış sonrası hizmetleri eksiksiz ve sorunsuz yerine getirme bilinci taşıyarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Servis Hizmetlerimiz;

· Güç ve montaj tespiti,
· Her marka ve model jeneratör tamiri,
· Periyodik bakım ve servis hizmetleri,
· Yedek parça satış hizmetleri,
· Transfer Panosu imalatı,
· Ses İzolasyon Kabini imalatı,
· Uzaktan izleme.

43e684d7-8fbb-45f2-9ddb

Kiralama

AEF JENERATÖR elektrik olmayan ortamlarda ya da elektrik kesintisi olduğunda mobil, kabinli ya da kabinsiz kiralık jeneratör parkı ile ihtiyaçlarınızı en hızlı ve etkin şekilde karşılamaktadır. Özel istek durumlarında (spor aktiviteleri, fuar, sergi, konser, eğlence vb.) kiralık jeneratör ile birlikte Operatör desteği de verilmektedir. Uzaktan İzleme hizmetimiz ile kiralık jeneratörler 7 gün 24 saat izlenmekte, arıza anında müdahale edilmektedir.

AEF JENERATÖR 2. El jeneratörler gerekli bakım işlemleri tamamlandıktan sonra AEF JENERATÖR garantisi altında satışa sunarak müşterilerinin enerji ihtiyaçlarını ekonomik ve güvenilir bir şekilde karşılamak için hizmet vermektedir.

aef-row (8)

Danışmanlık

Jeneratör sistemlerinin alımı, satımı, proje bedelleri ve teknik konularda ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

· Jeneratör sistemlerinin maliyetleri
· Var olan sistemlerinizin satış değerleri
· Jeneratör sistemlerinin yeterliliği ve verimliliği gibi bir çok konuda sektör değerlerinin bilincindeki ekibimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz

dizel

Dizel Servis

Jeneratör alımı kadar jeneratör arızalarının hızlı ve profesyonel şekilde giderilmesi önemlidir.farklı markalardaki jeneratör gruplarının dizel bakımı,tamir ve onarımı, elektriksel arızaların tamir,bakım ve onarımını yerinde 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekteyiz.

· AEF Jeneratör,deneyimli ve eğitimli personelleri,müşteri memnuniyetli ve verimlilik odaklı çalışmaları ile size her zaman servis hizmeti sağlayacaktır.
· Arıza bildirim formunu doldurarak veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

usta

Periyodik Bakım

Periyodik bakımlarda, jeneratör ile ilgili tüm bakım ve control işlemlerinin takibi, servis uygulamaları, otomasyon sistemleri kontrolleri motor anternatör kontrolleri yapılmaktadır. Her servis aralığında önceden hangi işlerin yapılacağı belirlenmiş olduğu için hazırlıklı gelen ekibimiz ile jeneratörün tüm kontrollerini eksiksiz ve sorunsuz tamamlanarak jeneratörün devre dışı kaldığı zaman minimize edilecektir.

Jeneratör bakım kayıtları düzenli olarak tutulduğu için arıza tespiti ve onarım işlemleri kısa süre içinde tamamlanır jeneratör verimini arttırmak, arıza maliyetini düşürmek, arıza öncesi planlı onarılara ve oluşum öncesi tespite olanak sağlamak en büyük hedeftir.şirket içi bilgisayar yazılımları ile ilgili otomasyon sistemi oluşturularak jeneratöre ait işlemler sonunda ve zamanında takip edilmektedir. Sizde periyodik bakım avantajlarından yararlamak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9

Yedek Parça

Jeneratör gruplarını sorunsuz hizmet verilebilmesi için bakım ve onarımlarda orjinal yedek parça kullanılmalıdır. AEF Jeneratör, geniş yedek parça stoğu ile ihtiyaçların karşılanmasında en iyi hizmeti sağlamaktadır.

filter

Genel Bakım

Jeneratör grubunun düzenli olarak genel bakımlarının yapılması gerekmektedir.

AEF jeneratör olarak ilk 20 saat rodaj bakımının yapılması ve  bir sonraki zamanda yılda bir veya 150 saatte bir genel bakımının yapılması hususunda servislik hizmeti vermekteyiz.

Garanti sürecinde ve garanti sonrası hizmetlerimiz de aylık periyodik bakım sözleşmesi ile  jeneratörünüzün faal ve performanslı olarak çalışması için bakım hizmeti vermekteyiz.

Bakımlarımızı  uzman Teknisyen ve Tekniker ekibimiz ile  acil destek durumlarında dahil 7 / 24 sağlamaktayız.

6

Yer ve Güç Keşfi

Jeneratör kiralama ve satın almada jeneratörün çalışacağı uygun yerin belirlenmesi jeneratör satın alırken ilk önce jeneratörün ihtiyaç duyulan gücün tespitinin doğru olarak yapılması çok önemlidir. Bu aşamada, güç ve yer tespiti hizmeti ücretsiz olarak, uzmanlarımız tarafından yerinde keşif yapılarak gerçekleşmekte, ihtiyaca yönelik önerilerde bulunulmaktadır. Aef jeneratör  olarak yapılan güç ve yer tespiti sonrası, müşterilerimize en uygun jeneratörler önerilmektedir.

Uzman ekibimiz tarafından sahada yapılmış olan incelemeye ve yapılan güç ölçümüne göre Güç kablosu ,kumanda kablosu , transfer panosu alanı ile kullanılacak sarf malzeme ihtiyaca göre listesi oluşturulur.

 

Güç tespiti yapan teknik ekibimiz , aktif ve reaktif yük, motor yükleri, kompanzasyon ve UPS yükleri dikkate alınarak, gerekli olan jeneratörün güç tespiti doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Jeneratörün koyulacağı zemin uygunluğu kontrol edilmeli, jeneratörün konulacağı yer düz zemin olmasına özen gösterilmelidir.

Jeneratörün dış alana montajı yapılacak ise kabinli olması etrafının açık olması önemlidir .

Jeneratör odası içerisine montajı yapılacak ise hava emiş alanının oluşturulması ve atış alanının egzoz ile önü açık alana atmasına dikkat edilmelidir.